1- چگونه می توانم مرغوب بودن گز را تشخیص دهم؟

طعم و ظاهر گز، متاثر از کیفیت مواد اولیه ای است که در تهیه آن مورد استفاده قرار می گیرد. یک گز مرغوب، سفیدرنگ است؛ مگر آنکه از افزودنی هایی مانند زعفران برای تغییر رنگ و طعم آن استفاده شده باشد. گز تازه و با کیفیت بافت نرمی دارد که به راحتی از هم جدا می شود. کیفیت مغز پسته یا بادام به کار رفته در در این محصول نیز، عامل مهم دیگری است که می تواند طعم گز را تحت تاثیر قرار دهد. مغز بادام و پسته مورد استفاده در گز باید تازه و ترد باشد و به سادگی توسط دندان شکسته شود.

3- شرایط نگهداری از گز چگونه است؟

در صورتی که گز را در جای خشک و خنکی قرار دهید می توانید آن را تا چندین ماه نگهداری کنید. همچنین برای نگهداری طولانی تر این محصول می توانید آن را در یخچال یا فریزر قرار دهید.

5- خرید از سایت نیوشا چه مراحلی دارد؟

برای خرید از فروشگاه اینترنتی نیوشا لازم است در سایت ثبت نام کنید. پس از این که اطلاعات حساب کاربری خود را تکمیل کردید می توانید هر کدام از محصولات موجود در سایت را تنها با انتخاب گزینه افزودن به سبد خرید و تکمیل مراحل پرداخت، خریداری نمایید.

2- چگونه می توانم مرغوب بودن سوهان را تشخیص دهم؟

سوهان مرغوب باید ترد و شکننده باشد، به دندان ها نچسبد و به راحتی در دهان حل شود. ضخامت سوهان و تازه بودن خلال پسته موجود در آن، همینطور کیفیت مواد اولیه و به خصوص روغن مورد استفاده در تهیه سوهان، نقشی کلیدی در طعم نهایی این محصول دارند.

4- محصولی که از سایت نیوشا می خرم چگونه و ظرف چه مدتی به دست من می رسد؟

گز و سوهان نیوشا در شهر اصفهان، به وسیله پیک و در کمتر از 24 ساعت به دست شما خواهد رسید.

6- رمز عبورم را فراموش کرده ام، چه کنم؟

روی گزینه "گذرواژه خود را فراموش کرده اید" کلیک کنید. جهت یادآوری کلمه ی عبور ایمیل یا شماره موبایل خود را وارد نمایید؛ پس از دریافت لینک بازیابی می توانید رمز عبور جدید وارد نمایید.